-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd Quad Honda 250X TRX Czarny
Symbol:
PA.H3.CZ
313.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
| Waga | 0.005 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864952797 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Quad Honda 250X TRX |
| 1x30W | |
| 6V/4,5Ah, | |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Siedzenie |
|
| Panel Audio |
|
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 4,6 Kg, |
| Rozmiar Kartonu | 63 x 35 x 28,5 cm, |
| Waga Kartonu | 5,65 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 25 Kg, |
| Prześwit | 8 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja, | |
| Ładowarka, | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci