-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd RAPTOR Drifter Koła EVA 2 4G Czerwony
Symbol:
PA.S618B.CR
746.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.022 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864907292 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Pojazd RAPTOR Drifter Czerwony |
|
2 x 45W
|
|
| 2 x 6V/10Ah | |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła | Przód |
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Start | Podświetlany Włącznik |
| Siedzenie |
|
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 18 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 116x61x38 cm |
| Waga Kartonu | 22,5 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg |
| Prześwit | 15 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
| Kabel Mini Jack | |
| Pokrowiec na Pojazd | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci