-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pojazd Skuter Vespa Róż
Symbol:
PA.PX150.ROZ
678.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 0.013 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864907100 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
|
|
| 12V7Ah, | |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Dodatkowe wyposażenie |
|
| Wyposażenie | |
| Dźwięki | Dźwięki w kierownicy,MP3, SD, AUX, USB |
| Start | Kluczyk, |
| Bagażnik | Tył: 28 x 18 cm |
| Światła | Przód/Tył |
| Siedzenie | Czarna Ekoskóra, 40x17 cm |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu | 101 x 50 x 80 cm, |
| Waga Pojazdu | 9,8 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 95 x 35 x 45 cm, |
| Waga Kartonu | 12 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 kg, |
| Prześwit | 10 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy, | |
| Ładowarka z diodą kontrolującą naładowanie | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci