-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
QUAD NA AKUMULATOR JC333 RÓŻOWY
Symbol:
8274
1120.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 21 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903802456523 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
Quad Na Akumulator JC333 Różowy
Wymiary opakowania:
116 cm x 51 cm x 49 cm
Waga opakowania:
21 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Quad JC333 |
| Kolor | Różowy |
| Silnik | 2x200W |
| Akumulator | 2x12V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna (bieg szybki/wolny) |
| Wymiary Pojazdu | 111cm x 66cm x 78cm |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Masa Własna | 18 kg |
| Max. Obciążenie | 35kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | v |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, Wejście MP3 |
KOLOR:
różowy
Akumulator:
2x12V4,5Ah
Prędkość:
3 - 8 km/h
Pasy bezpieczeństwa:
X
Wymiary pojazdu:
111cm x 66cm x 78cm
Koła:
Miękkie EVA
Otwierane drzwi:
X
Kluczyki:
+
Model:
Quad JC333
Hamulec:
Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu
Czas Ładowania:
8 godzin
Skrzynia Biegów:
Automatyczna (bieg szybki/wolny)
Masa Własna:
18 kg
Max. Obciążenie:
35kg
Czas Działania:
do 1 godziny
Fotele:
Ekoskóra
Zdalne Sterowanie:
X
Światła:
Przednie i Tylne LED
Audio:
USB
Silnik:
2x200W
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci