-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
QUAD NA AKUMULATOR QLS-3288 ŻÓŁTY
Symbol:
9050
1008.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 23 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904204750424 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
Quad Na Akumulator QLS-3288 Żółty
Wymiary opakowania:
112 cm x 64 cm x 37 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | QLS-3288 |
| Kolor | Żółty |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Wymiary Pojazdu | 103cm x 65cm x 73cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 19 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Radio FM, Bluetooth, Panel muzyczny z MP3, USB |
KOLOR:
żółty
Akumulator:
12V10Ah
Prędkość:
3-5 km/h
Pasy bezpieczeństwa:
X
Wymiary pojazdu:
103cm x 65cm x 73cm
Koła:
Miękkie EVA
Otwierane drzwi:
X
Kluczyki:
X
Model:
QLS-3288
Hamulec:
Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu
Długość towaru w centymetrach:
112
Wysokość towaru w centymetrach:
64
Szerokość towaru w centymetrach:
37
Waga gabarytowa w gramach:
44202.67
Czas Ładowania:
8 godzin
Masa Własna:
19 kg
Max. Obciążenie:
30kg
Czas Działania:
do 1 godziny
Fotele:
Ekoskóra
Zdalne Sterowanie:
X
Światła:
Przednie LED
Audio:
Radio FM
Silnik:
4x45W
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci