-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Rowerek Biegowy Sportrike Balancer Zielony
Symbol:
RB.WB-21.ZIE
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.005 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864909838 |
| Zostaw telefon |
| Rowerek Biegowy SporTrike Balancer Zielony |
|
| Specyfikacja |
|
|
- podnóżek na stópki (22 x 12 cm), - tylny błotnik, |
|
|
Koła |
- pompowane 12" x 2,125" (30 cm x 4,5 cm), - opony z bieżnikiem, - lakierowane szprychy i obręcze, |
| Hamulce |
- tylne, bębnowe, - pancerz zabezpieczający linkę hamulcową, |
| Kierownica |
- miękkie gumowe rączki antypoślizgowe, - rączka hamulca z regulacją linki, - regulacja (54-61 cm), |
| Siodełko |
- profilowane, kolorowe siodełko z ekoskóry, - regulacja wysokości (34-47 cm), |
|
Wymiary |
|
|
Długość |
88 cm |
| Rozmiar ramy | 12" |
| Wysokość kierownicy | 54-61 cm |
| Szerokość kierownicy | 41 cm |
| Wysokość siodełka | 34-47 cm |
| Średnica koła | 12" / 30cm |
| Waga | 4,5 kg |
| Maksymalne obciążenie | 35 kg |
| Certyfikaty | |
| CE, TUV, GS | |
|
Zawartość zestawu |
|
|
|
- rowerek biegowy, - zestaw montażowy, - kolorowe opakowanie. |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci