-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Traktor Na Akumulator BLT-206 Niebieski
Symbol:
9785
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 33 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904204757027 |
| Zostaw telefon |
Traktor Na Akumulator BLT-206 Niebieski
Waga opakowania:
33 kg
Wymiary opakowania:
130 cm x 75 cm x 50 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | BLT-206 |
| Kolor | Niebieski |
| Napęd | 2x200W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 188 cm x 81 cm x 104 cm |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Masa Własna | 28kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | x |
| Kluczyki | x |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Melodie i klakson na kierownicy, USB, Bluetooth |
KOLOR:
niebieski
Napęd:
2 x 200 W
Akumulator:
24V7Ah
Prędkość:
3 - 8 km/h
Pasy bezpieczeństwa:
+
Wymiary pojazdu:
188 cm x 81 cm x 104 cm
Koła:
Miękkie EVA
Otwierane drzwi:
X
Kluczyki:
X
Model:
BLT-206
Hamulec:
Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu
Długość towaru w centymetrach:
130
Wysokość towaru w centymetrach:
75
Szerokość towaru w centymetrach:
50
Waga gabarytowa w gramach:
81250
Czas Ładowania:
8 godzin
Skrzynia Biegów:
3 Prędkości
Masa Własna:
28kg
Max. Obciążenie:
30kg
Czas Działania:
1-2 godziny
Fotele:
Ekoskóra
Zdalne Sterowanie:
2.4G
Światła:
Przednie i Tylne LED
Audio:
Melodie i klakson na kierownicy
Dane producenta
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci