-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Traktor z Przyczepą Żółty
Symbol:
PA.TR1908T.ZOL
279.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
| Waga | 0.007 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903864907667 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Traktor z Przyczepą |
|
1 x 25W,
|
|
| 6V/4,5Ah, | |
| Koła |
Plastikowe : - przód: 15 x 7 cm, - tył: 20 x 9 cm, - przyczepka: 15 x 7 cm |
| Biegi |
|
| Wyposażenie | |
| Przyczepa |
Długość: 33 cm
Szerokość : 40 cm
Wysokość: 23 cm
|
| Siedzenie | 15 x 15 x 7 cm |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu z przyczepką |
|
| Waga Pojazdu | 5,6 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 71 cm x 41,5 cm x 37 cm, |
| Waga Kartonu | 7 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 25 Kg, |
| Prześwit | 6 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy, | |
| Ładowarka, | |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci