-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Akumulator żelowy 6V/5Ah do pojazdów elektrycznych dla dzieci Część zapasowa
Symbol:
5902135117286R
55.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
| Waga | 0.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902135117286 |
Zamówienie telefoniczne:+48 602320340
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | Akumulator 6V/5AH |
| Napięcie | 6V |
| Pojemność | 5AH |
| Wymiary |
|
| Dopuszczalne napięcie ładowania | 6,75-6,9 VDC/20°C |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci