-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Basen Stelażowy 10FT 305x76cm SteelPRO BESTWAY
Symbol:
56406
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 17.6 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6942138981797 |
| Zostaw telefon |
![]() |
Basenstelażowy okrągły 10ft. x30in./305 x 76 cm [56406] |
| Specyfikacja | Technologia Steel Pro MAX™ |
| - odporny na korozje stelaż, - powłoka basenu PVC wykonana w technologii DURAPLUS™, - zawór spustowy, - ścianki basenu pokryte mozaikową grafiką, - basen wyposażony w FRAMELINK SYSTEM™ zabezpieczający połączenie między elementami stelażu, - łatwy montaż, - konstrukcja objęta patentem. |
|
| Wymiary basenu | |
| Średnica | 305 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 15,57 kg |
| Pojemność basenu | 4678 l (1236 gal.) |
| Zawartość zestawu |
|
| |
- basen 56406, - łatka naprawcza, - kolorowe opakowanie. |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci
